פורום המובילות שלנו

הכירו אותן!

מעין לוי

מעין לוי

אקטיביסטית גוף, שחקנית, בוגרת בית הספר למשחק בנגב - גודמן, מנהלת סושיאל ויוצרת תוכן, עורכת וידאו ומלמדת א.נשים איך לתפוס מקום בעולם האמיתי והוירטואלי. אני מאמינה בלעשות יותר מלדבר ושאם כולנו נאהב את עצמנו אז נחיה בעולם הרבה יותר שמח.

נועה זילברמן

נועה זילברמן

מאמנת כושר הוליסטית - בודי פוזיטיבית וסטאז'רית לפסיכותרפיה גופנית. בעלת הפודקאסט 'מאוזנת' וכותבת טור אישי לאתר שוונג. אקטיביסטית ויוצרת תוכן בנושאי דימוי עצמי, בריאות הגוף-נפש וחשיבה ביקורתית.

רוני רמז

רוני רמז

מרצה, סטייליסטית ויוצרת תוכן בנושא אופנה ודימוי גוף חיובי. מומחית בתעופה עצמית ומאמינה שלכולנו מגיע - לעוף על הגוף!

לינה חייקין סמרסקי

לינה חייקין סמרסקי

דיאטנית קלינית, תזונאית ספורט, מאמנת כושר ומנחה בשיתוף את הפודקאסט ״מזון למחשבה״. אוכל הוא חגיגה והוא יכול להסב לנו הרבה אושר. לכן, בעבודה שלי, אני עוזרת לאנשים לשפר את מערכת היחסים שלהם עם אוכל ועם הגוף שלהם.

ללי אופיר

ללי אופיר

פמיניסטית, אקטיביסיטית ויוצרת תוכן בנושא דימוי גוף חיובי ואהבה עצמית. מאמינה ששיח חופשי ופתוח על התמודדויות עם גוף ומיניות יכול לעשות פלאים, ושלאהוב את עצמך בעולם שלנו זה מהפכני במובן הכי טוב של המילה. ביום יום יוצרת לעסקים תוכן למדיות השונות, עובדת עם ילדים, ומנהלת עמוד אינסטגרם בנושא דימוי גוף ששואף לייצר מרחב בטוח לשיח בנושא.

גיל קאופמן

גיל קאופמן

מרצה, מנחת סדנאות ויוצרת תוכן בעולמות של דימוי גוף חיובי והתפתחות אישית, ומיוצרות הפודקאסט "נשים זה הקול". בנוסף גם עובדת כמגייסת בחברת סטארטאפ בתל אביב. אני מאמינה שלכולנו מגיעה אהבה וקבלה עצמית מבפנים ומבחוץ, וכי יש לנו יכולת בחירה כדי לדייק את מערכות היחסים שלנו עם עצמנו ועם אחרים. בוגרת B.A במדעי ההתנהגות מהמכללה למנהל, ולימודי אימון אישי במכון אדלר.

הפורום המרשים הזה חבר ביחד למטרה משותפת

לפגוש כמה שיותר בנות ובני נוער ולשמש להם מודל והשראה בנושא דימוי גוף חיובי ודימוי עצמי חיובי, הן ברמה האישית והן ברמה החברתית.

כל חברות הפורום עוסקות באופן יומיומי בנושא דימוי הגוף והדימוי העצמי בכלל, כל אחת בתחום העשייה הייחודי שלה. הבחירה להתאגד לקבוצה נובעת הן מההכרה בכוח של הקבוצה להוביל שינוי משמעותי וגדול, כחלק מהעשייה הענפה של הארגון והן מהרצון ליצור קבוצה מקצועית שעוברת הכשרה וצוברת ניסיון מדויק למטרות החינוכיות שהצבנו. לכן עברנו הכשרות מקצועיות רבות ומגוונות ואנחנו ממשיכות להשתלם ולקבל הכשרה באופן מתמיד.

פרויקט SELFREE מנוהל ע"י ניצן ספיון, רכזת תחום פיתוח הדרכה באגף החינוך בויצו ואשת חינוך בעלת התמחות בתחום הבלתי פורמלי בגיל הנעורים.

כמו כן, הפרויקט מקבל ייעוץ אקדמי וליווי מקצועי מד"ר זוהר ספיבק לביא, עו"סית, מדריכת הורים בנושא התנהגויות אכילה, מרצה וחוקרת מהחוג לעבודה סוציאלית, מכללת עמק יזרעאל. היא מתמחה בנושא דימוי גוף ופתולוגיות אכילה בקרב נערות בישראל במאה ה-21 וביחסי האכלה של אימהות ובנות.

no filter sticker
no filter sticker
you are beautiful sticker

הצטרפו אלינו לדרך

בחרו את התוכנית המתאימה עבורכם

    בודק...